Sayfa / Hakkımızda

Firmamız kurulduğu 2003 yılından bu yana su arıtma cihazları ve kimyasal şartlandırma konusunda köklü bir Fransız markası ve 34 farklı ülkede 280'den fazla distribütörü olan PERMO'nun Ankara ve Anadolu bayii ve yetkili servisidir.

Ayrıca;kendi markamız olan GLOBBRINE su arıtma sistemleriyle de evsel-endüstriyel su arıtımında ekonomik ve kullanışlı çözümler üretmekteyiz.

PERMO; özellikle su yumuşatma sistemleri konusunda bugün sektörde teknoloji lideridir.

Mikroprosesör teknolojisini 1970'li yıllardan beri tüm standart ekipmanlarında uygulamaktadır. Halen rakiplerinin büyük çoğunluğunun elekromekanik sistemleri kullandığı dikkate alınırsa, PERMO'nun ar-ge sinin kuvveti ortaya çıkmaktadır.

Standart su yumuşatma cihazlarında ters-akışlı rejenerasyon prosesini başarı ile uygulayan Permo, günümüzde bünyesindeki mikroprosesörde var olan prokramlar sayesinde elekrik kesintisi, su kesintisi gibi çok önemli promlemlerde dahi sistemlerinin kusursuz çalışmasının devamlılığını sağlamaktadır.

İlave bir desteğe ihtiyaç duymayan mikroprosesörleri ile bina otomasyonlarına gerekli bilgileri de standart mikroprosesörü ile eletebilmektedir.

Su arıtma sistemleri ve kimyasal şartlandırma konularında satış ve satış sonrası hizmetlerimizle güvenilir, kaliteli ve aranılan bir marka olarak tüm Türkiye ve yurtdışında siz değerli müşterilerimize uzun yıllar hizmet vermeğe devam etmek öncelikli hedefimizdir.